Antakiai ir blakstienos

Antakiai, blakstienos – tarsi veido kontūrai, kurie gali paryškinti gražiausius veido bruožus arba užmaskuoti tam tikrus jo trūkumus. Antakiai buvo pradėti ryškinti dar akmens amžiuje, tam puikiai pasitarnavo laužavietėse esantys pelenai. O štai pirmasis blakstienų tušas buvo sukurtas dar Senovės Egipte ir vadinosi ,,kohl“ – tai suodžių( arba anglies), vandens, bičių medaus ir krokodilo išmatų mišinys, kuris buvo naudojamas akių kontūrui nubrėžti bei patamsinti blakstienas ir antakius. Tiesa, turėjo jis ir praktinę paskirtį – apsaugoti akis nuo dulkių ir mikroorganizmų. Šiuolaikinis ir visoms moterims puikiai pažįstamas blakstienų tušas buvo sukurtas tik 1957 m., tačiau populiarumo jis sulaukė tik tada, kai jį pradėjo reklamuoti garsios Holivudo aktorės.

 

Preciziškai sutvarkyti antakiai, blakstienos – kiekvienos moters puošmena, juk ne veltui sakoma, kad akys – tai sielos veidrodis, o antakiai – namo stogas.

antakiu-korekcija

Antakių korekcija

Parenkama optimaliausiai klientei tinkanti antakių forma, šviesūs plaukeliai, esantys šiek tiek žemiau antakio, pašalinami pincetu, oda patepama drėkinančiu ir raminančiu kremu;

Išsamiau

Antakių dažymas

Antakiai padengimai plonu antakių dažių sluoksniu, kurie laikomi 5-10 min., tada dažai nuvalomi, oda patepama drėkinančiu kremu;

Išsamiau
antakiu-dazymas
blakstienu-dazymas

Blakstienų dažymas

Blakstienos nuriebalinamos, po apatinėmis blakstienomis priklijuojamas specialūs padeliai, blakstienos kruopščiai padengiamos profesionaliais dažais, kurie laikomi 5-10 min. galiausiai blakstienos kruopščiai nuvalomos.

Išsamiau