Antakių dažymas

antakiu-dazymas

Antakių dažymas

Taisyklingai suformuoti ir nudažyti antakiai pabrėžia akių grožį. Jei reikia- sumažina tarpą tarp jų, pakeičia žvilgsnį ir net suteikia jam gilumo, tačiau antakių dažymas – tai išties atsakingas procesas, nes jo metu naudojami dažai gali pakenkti antakių plaukeliams bei sudirginti veido odą, todėl rekomenduojama antakių dažymą patikėti specialistams.

Dažniausiai naudojami antakių dažai : Juodas, ruda , pilka.

Kaip vyksta antakių dažymas?

 Pirmiausia,atsižvelgiant į veido bruožus, gymį bei plaukų spalvą yra parenkama tinkamiausia antakių dažų spalva. Tada antakiai nestoru sluoksniu padengiami dažais, kurie laikomi maždaug 5-10 min. Ilgai laikyti dažų ant antakių nepatartina, nes jie gali sudirginti odą ar pažeisti antakių plaukelius. Po to dažai kruopščiai nuplaunami, o veido oda patepama raminančiu bei drėkinančiu kremu, praturtintu vitaminais bei mineralais, puoselėjančiais jūsų grožį.

 

Antakių sritis yra viena jautriausių veido zonų, todėl jų dažymui naudojami tik itin kokybiški ir sertifikuoti produktai, kurie neturi neigiamos įtakos odai ir jos būklei. Visgi, jei klientas yra alergiškas kai kurioms medžiagoms, apie tai būtina iš anksto informuoti jį aptarnaujantįspecialistą.