Antakių korekcija

antakiu-korekcija

Antakių korekcija

Antakius galima lengvai koreguoti: patamsinti, pašviesinti, prailginti ar susiaurinti. Šiek tiek sudėtingiau antakius atsiauginti, jei ilgą laiką antakių korekcija buvo atliekama netaisyklingai, todėl antakių formavimą rekomenduojama patikėti savo amatą išmanančiam specialistui, kuris, įvertinęs jūsų veido bruožus ir proporcijas, atliks taisyklingą antakių korekciją, kuri tik paryškins jūsų natūralų grožį.

Kaip atliekama antakiu korekcija?

Antakių korekcija prasideda nuo pačių antakių ir veido bruožų įvertinimo, kad būtų galima parinkti klientei optimaliausiai tinkančią antakių formą bei nereikalingų plaukelių šalinimo būdą. Korekcija preciziškai padaroma pincetu, kuriuo išpešiojami nereikalingi antakių plaukeliai. Vėliau, šiek tiek sudirgusi oda patepama kokybišku ir sertifikuotu odą raminančiu bei intensyviai drėkinančiu kremu, kuris efektyviai pašalina paraudimą.

 

Antakių korekcija turėtų būti atliekama reguliariai, įvertinus plaukelių augimo greitį bei esamą situaciją. Tuo atveju, jei antakiai anksčiau buvo išpešioti per daug, specialistas patars, kaip jais rūpintis namuose ir kaip tinkamai jie turėtų būti formuojami.