Aparatinis pedikiūras, nagų protezavimas

klasikinis-pedikiuras

Aparatinis pedikiūras

 

Kiekvienas, kuris rūpinasi savo pėdų grožiu ir sveikata, privalo išbandyti pedikiūrą, nors kartais klaidingai galvojama, kad klasikinis pedikiūras – tai tik moterų grožio procedūra, tačiau pedikiūro metu ne tik nulakuojami nagai ar jiems suteikiama daili forma, tačiau ir pašalinamos negyvos ir suragėjusios odos ląstelės, suminkštinama ir regeneruojama pėdų ir kojų oda, todėl ši grožio procedūrą puikiai tinka ir vyrams.

 

Kaip atliekamas kombinuotas pedikiūras?

 

Pirmiausia,kojos mirkomos šiltame vandenyje, nusausinamos, dezinfekuojamos. Po tokojos ištepamos vaisine rūgštimi, kuri yra visiškai saugi ir net tinka žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, rūgštis suminkština kojų odą, kuri yra švelniai pašalinama specialiais įrankiais.

Taip pat nukarpomos nagų odelės, sulyginamas nagų ilgis ir jiems suteikiama daili forma. Galiausiai atliekamas pėdų pilingas ir, jei klientė pageidauja, nagai gali būti nulakuoti jai patinkančia nagų lako spalva, kurią galima išsirinkti iš itin plačios spalvų paletės, kuri maloniai nustebins net ir pačią išrankiausią klientę. Procedūra pabaigiama lengvu pėdu masažu, kurio metu oda, nagai ir nagų odelės tepamos specialiais drėkinančiais kremais ir aliejais.

 

Nagų protezavimas

 

Nagų protezavimas –  nagų plokštelės dalinis atstatymas ar tiesiog jo padengimas  jei nagas yra trapus (atstatyti estetinį vaizdą ir funkcionalumą). Nago plokštelės pakitimai gali buti : genetiniai, po traumų, nuo vaistų, įvairiu lygų pasėkmės.