Blakstienų dažymas

blakstienu-dazymas

Blakstienų dažymas

Ryškios blakstienos atskleidžia akių grožį, suteikia joms išraiškingumo ir tarsi sukuria šiek paslaptingą ir charizmatišką žvilgsnį, tačiau blakstienos, veikiamos neigiamo aplinkos poveikio, išblunka. Taip dažniausiai nutinka vasarą, tačiau ir šaltuoju metų laiku nuolatiniai termometro stulpelio svyravimai gali pakenkti blakstienų spalvai. Blakstienų dažymas – maža gudrybė, kuri padės susigrąžinti išraiškingą žvilgsnį.

Kaip atliekamas blakstienų dažymas?

Pirmiausia blakstienos specialia priemone yra nuriebinamos, o po apatinėmis blakstienomis specialistas švelniai priklijuoja specialius padelius, kurie apsaugo paakių odą nuo dažų. Po to, nedideliu teptuku blakstienos labai kruopščiai padengiamos dažais, kurie laikomi maždaug 5-10 min. Galiausiai dažai atsargiai nuvalomi, kad nepatektų į akis ir jų nesudirgintų.

 

Cheminis blakstienų dažymas nėra nemaloni ar pavojinga procedūra, kurios metu būtų galima pakenkti akims ar regai, tačiau akių sritis yra be galo jautri, todėl naudojamos tik visus kokybės ir saugumo reikalavimus atitinkančios priemonės. Tuo atveju, jei klientas yra alergiškas kokioms nors medžiagoms, apie tai iš anksto būtina pranešti specialistui. Prieš ilgalaikį blakstienų dažymą, rekomenduojama išsiimti kontaktinius lęšius.