Express pedikiūras

express-pedikiuras

Express pedikiūras

 

Express pedikiūras – maloni ir saugi procedūra, kurios metu pašalinama nagų odelės, užkertamas kelias kojų nagų įaugimui, o nuo dabar pedikiūru gali lepintis net ir visada skubantys ir savo laiką branginantys žmonėms. Express pedikiūras – greitai atliekamas pedikiūras, po kurio jūsų kojos ne tik atsigaus, tarsi palengvės, bet ir atrodys itin tvarkingai bei elegantiškai.

 

Kaip atliekamas Express pedikiūras?

 

Iš pradžių kojos mirkomos šiltame vandenyje, nusausinamos ir dezinfekuojamos. Po to, specialistė sulygina nagų ilgį ir suteikia jiems formą.

Kai kojų nagai jau būna sutvarkyti, atstumiamas ir nukarpomas negyvas nagų odelių sluoksnis. Vėliau pėdoms atliekamas pilingas, kuris pašalina suragėjusias ląsteles. Vėliau pėdos, nagai ir nagų odelės sudrėkinamos specialiomis, vitaminais praturtintomis priemonėmis. Jei klientė pageidauja, galima nagus nulakuoti paprastu arba geliniu nagų laku, kuris užtikrina, kad nepriekaištingas pedikiūro rezultatas išliktu iki 3-4 savaičių.

 

Express pedikiūras – tai puikus būdas nepriekaištingai atrodyti kiekvieną dieną. Palepinkite savo pėdas, nešvaistydami brangaus laiko!