Gelinio lako nuėmimas

gelinio-lako-nuemimas

Gelinio lako nuėmimas

Kartais galima išgirsti, kad ilgalaikis gelinis lakavimas kenkia nagams, jie tampa silpnesni, pradeda sluoksniuotis ir lūžinėti, tačiau pats gelinis nagų lakas nagams neturi jokios įtakos, žymiai svarbiau tinkamas ir profesionalus jo nuėmimas. Moterys, norėdamos greičiau nuimti nagų laką, dažnai jį tiesiog nulupa. Taip daryti negalima, nes per tokius bandymus dažniausiai būna pažeidžiama nago plokštelė, todėl nagai atrodo silpnesni ir pradeda skilinėti bei sluoksniuotis. Gelinio lako nuėmimas – tai profesionalo darbas.

Kaip atliekamas gelinio lako nuėmimas?

Visų pirma, specialistė dilde švelniai pašalina nago blizgesį, tada vatos gabalėliais, suvilgytais specialiu skysčiu, apvynioja kiekvieną nagą ir ant viršaus uždeda aliuminio foliją, kurią palaiko 10-15 min. Gelinis nagų lakas gražiai atšoka nuo nago, o jo likučiai kruopščiai nuvalomi medine mentele, nepažeidžiant nago plokštelės.

 

Tinkamas gelinio lako nuėmimas neskausminga ir neilga procedūra, tačiau ją rekomenduojama patikėti tik profesionalams, kurie šį darbą atliks itin atidžiai, nepažeisdami jūsų nagų ir aplink juos esančių sveikųjų audinių. Saugokite savo nagus!