Klasikinis manikiūras

klasikinis-manikiuras

Klasikinis manikiūras          

Išpuoselėti ir prižiūrėti nagai –tai tarsi moters vizitinė kortelė, neatsiejama jos įvaizdžio dalis, kuri tikrai nepraslysta pro aplinkinių žvilgsnius. Klasikinis manikiūras – labiausiai paplitusi ir populiariausia manikiūro rūšis, leidžianti džiaugtis nepriekaištingai atrodančiais nagais kiekvieną dieną.

 

Kaip atliekamas klasikinis manikiūras?

Pirmiausia, rankos kruopščiai nuvalomos antiseptinių savybių turinčiu skysčiu. Tada specialistė nagų dilde sulygina nagų ilgį ir suteikia jiems klientės pageidaujamą nagų formą. Kai nagai sutvarkomi, ant nagų odelių užtepamas minkštiklis, turintis vaisių rūgščių ir rankos mirkomos vonelėje, kol odelės suminkštėja.

Tada specialistė kruopščiai, nepažeisdama aplinkui esančių sveikų audinių, pašalina suragėjusias ir negyvas nagų odeles. Jei klientė pageidauja – nagai padengiami norima nagų lako spalva, kurią galima išsirinkti iš labai plačios spalvų paletės, todėl net ir išrankiausios damos ras tai, kas joms išties tinka ir patinka. Galiausiai, rankos, nagai ir odelės patepamos drėkinamuoju kremu, praturtintu vitaminais ir mineralais, puoselėjančiais rankų grožį.

 

Klasikinis nagų manikiūras idealiai tinka toms moterims, merginoms ir vyrams (tvarkingi nagai puošia ne tik dailiosios lyties atstoves), kurių nagai ir nagų odelės labai greitai auga. Ilgametė darbo patirtis, solidi žinių kraitė ir kokybiškos bei sertifikuotos priežiūros priemonės leidžia užtikrinti puikius rezultatus, kurie maloniai jus nustebins, o gal net pranoks jūsų lūkesčius.