Kojų masažas

koju-masazas

Kojos sudaro 30 proc. žmogaus svorio,o likusius 70 proc. joms tenkakiekvieną dieną nešioti. Retai kada susimąstome, kokį milžinišką darbą atlieka kojos, kol jų nepradeda mausti ir skaudėti. Kojų masažas skirtas visiems, kurie puikiai žino, kas yra kojų patinimas, skausmas, mėšlungis ir pavargusios pėdos. Masažo tikslas – pašalinti visus šiuos nemalonius pojūčius ir grąžinti vaikščiojimo malonumą.

 

Kojų masažas – tai švelni ir atpalaiduojanti procedūra, turinti teigiamą poveikį visam organizmui, kadangi jo metu intensyviai dirginami biologiškai aktyvūs taškai.

Šis masažas atpalaiduoja įtemptus raumenis ir audinius, skatina kraujo apytaką, mažina sąnarių, pėdų ir raumenų skausmus, o tuo pačius aprūpina raumenis deguonimi, todėl pagerėja bendra savijauta, atsiranda daugiau energijos. Be to, kojų masažas ne tik geriną kraujotaką, bei ir teigiamai veikia kvėpavimo, nervų ir virškinimo sistemas, padeda mėgautis kokybišku ir pilnaverčiu miegu.

 

Kojų masažas rekomenduojamas, esant odos suglebimui, patinimui, siekiant sumažinti galūnių šalimą ir tirpimą. Galiausiai- šis masažas tai viena efektyviausių profilaktinių priemonių prieš varikozę, paprasčiau tariant, išsiplėtusias kojų venas. Palepinkite savo kojas, juk kiekvieną dieną jos dirba labai sunkiai!