Manikiūras

Žodis ,,manikiūras“, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia „nagų priežiūra“. Manikiūras – tai viena seniausių grožio procedūrų, kurios šaknys siekia dar senovės Egipto laikus. Tiesa, tais laikais ši procedūra buvo tik svarbų socialinį statusą turinčių vyrų privilegija, vėliau manikiūras išpopuliarėjo ir Europoje, ypač Prancūzijoje. Pasirodo, kad XIX a. pabaigoje kilmingos europietės jau turėjo manikiūro įrankius, tačiau nagų lakavimo mada prasidėjo tik 1932m., kai JAV buvo sukurtas pirmas nagų lakas. Jis buvo sodriai raudonos spalvos. Šiandien manikiūras Vilniuje, Prancūzijoje ir visame likusiame pasaulyje – ne mados ar prabangos simbolis, o būtinybė, norint turėti tvarkingus ir išpuoselėtus nagus. Manikiūro metu atgaivinami nagai, sutvarkomos nagų odelės, suformuojama pageidaujama nagų forma, galiausiai nagai padengiami nagų laku, o rankoms atliekamas masažas, naudojant vitaminais bei mineralais praturtintas priemones, kurios atgaivina rankų odą, intensyviai ją drėkina bei suteikia elastingumo.

 

Profesionalus manikiūras Vilniuje – puikus pasirinkimas ir moterims, ir vyrams, kurie rūpinasi savo rankų ir nagų grožių. Profesionali kosmetika ir ilgametė darbo patirtis garantuoja puikius rezultatus ir maloniai praleistą laiką. Turėti išpuoselėtas rankas dar niekada nebuvo taip paprasta!

klasikinis-manikiuras

Aparatinis klasikinis manikiūras

Jo metu rankos dezinfekuojamos ir sulyginamas nagų ilgis ir suteikiama pageidaujama nagų forma, ant odelių užtepamas minkštiklis ir rankos mirkomos vonelėje. Po to nukarpomas ir pašalinamas negyvų odelių sluoksnis, jei klientė pageidauja, nagai nulakuojami. Galiausiai rankos ir nagai sudrėkinami profesionaliomis kosmetikos priemonėmis;

Išsamiau

Paprastas lakavimas

Nagų plokštelės nuriebalinamos, nagas padengiamas nagų lako pagrindu, tada tepami du sluoksniai pasirinktos spalvos nagų lako. Lakui išdžiuvus, nagai padengiami viršutiniu nagų lako sluoksniu.

Išsamiau
paprastas-nagu-lakavimas
gelinis-nagu-lakavimas

Gėlinis, ilgalaikis lakavimas

Nagai nuriebalinami, švelniai pašiaušiamas nago paviršius, nagai padengiami gelinio nagų lako pagrindu, kaitinami UV lempoje, kol pagrindas išdžiūva. Tada tepamas pirmasis gelinio nagų lako sluoksnis, nagai vėl laikomi UV lempoje, užtepus antrą nagų lako sluoksnį procedūra kartojama. Galiausiai nagai padengiami apsauginiu sluoksniu ir dar minutę laikomi UV lempoje, vėliau nuriebalinami specialiu valikliu.

Išsamiau

Gelinio lako nuėmimas

Dilde švelniai panaikinamas lako blizgesys, specialiu valikliu suvilgomas vatos padelis uždedamas ant nagų ir apvyniojamas aliuminine folija. Po 10-15 min. gelinis nagų lakas atsargiai pašalinamas medine mentele;

Išsamiau
gelinio-lako-nuemimas
prancuziskas-gelinis-lakavimas

Prancuziškas gelinis lakavimas

Lakavimo eiga analogiška geliniam nagų lakavimui, remiantis prancūziško manikiūro lakavimo tradicijomis.

Išsamiau