Paprastas nagų lakavimas

paprastas-nagu-lakavimas

Paprastas nagų lakavimas

Nagų lakavimas – tai daugelio moterų kasdienybės dalis, kai galima keletą minučių skirti tik sau ir savo grožiui. Dailiai nulakuoti nagai ne tik traukia aplinkinių žvilgsnius, bet ir padeda sukurti individualų savo stilių bei pabrėžia jo išskirtinumą. Paprastas nagų lakavimas suteikia galimybę eksperimentuoti spalvomis ir džiaugtis išties žavingai atrodančiais nagais.

Kaip atliekamas paprastas nagų lakavimas?

 

Pirmiausia nagų plokštelės nuriebalinamos, kad nagų lakas dailiau pasidengtų. Tada užtepamas permatomas nagų lako pagrindas, o jam sukietėjus, nagai jau dengiami nagų lako spalva, kurią galima išsirinkti iš itin plačios kokybiškų nagų lakų paletės, todėl net ir išrankiausia dama ras tai, kas jai patiks ar padės atskleisti jos individualų stilių. Nagai padengiami dviem nagų lako sluoksniais. Nagų lakui išdžiūvus, specialistė užtepa viršutinį nagų lako bazės sluoksnį, kuris tarsi užfiksuoja nagų laką ir padeda jam ilgiau išsilaikyti.

 

Jei mėgstate dažnai keisti nagų lako spalvą ir visada norite džiaugtis tvarkingai ir estetiškai atrodančiais nagais, tai paprastas nagų lakavimas – puikus pasirinkimas, puoselėjantis jūsų rankų grožį.