Prancūziškas nagų lakavimas

prancuziskas-gelinis-lakavimas

Prancūziškas nagų lakavimas

Prancūziškas nagų lakavimas – tarsi mados guru Chanel Coco ,, maža juoda suknelė‘‘, tikra laiko patikrinta klasika, kuri niekada „neišeis“ iš mados,nes prancūziškas nagų lakavimas visada puikiai atrodo ir be išimties tinka bet kokiai moteriai, pradedant studente ir baigiant teisininke. Tad, nieko nuostabaus, kad tai pati populiariausia nagų lakavimo technika visame pasaulyje.

Kaip atliekamas prancūziškas lakavimas?

Iš pradžių nagai nuriebalinami specialia priemone, kad nagų lakas dailiau pasidengtų ir geriau išsilaikytų. Tada nagai padengiami nagų lako pagrindu, kuriam išdžiūvus, tepamas švelniai rožinis, beveik permatomas nagų lakas ant visos nago plokštelės. Nagų lakui išdžiūvus, specialistė labai kruopščiai balta ar kita pageidaujama nagų lako spalva nudažo nagų galiukus dviem sluoksniais. Paprastai pakanka vieno arba dviejų sluoksnių. Paskutinis štrichas – apsauginis nagų lako sluoksnis, kuris leis tobulai atrodančiais nagais džiaugtis dar ilgiau.

 

Prancūziškas lakavimas tinka ir kiekvienai dienai, ir ypatingai progai, jis visada atrodo labai rafinuotai ir skoningai. Tad, tai išties puikus pasirinkimas visoms, kurios nori turėti visada tvarkingai atrodančius nagus.