Prancuziškas gelinis lakavimas

prancuziskas-nagu-lakavimas

Prancūziškas gelinis lakavimas  

Prancūziškas manikiūras – labai subtilus ir skoningas, jį išrado Džefas Pinkas praėjusio šimtmečio viduryje, bet ne Prancūzijoje, kaip teigia pavadinimas, o JAV. Visgi, prancūziško manikiūro kilmės šalis išties nėra labai svarbi, nes turbūt nėra nė vienos moters, kuriai jis nepatiktų arba atrodytų neestetiškas. O prancūziškas gelinis lakavimas leis džiaugtis žavingai atrodančiai nagais dar ilgiau.

 

Kaip atliekamas prancūziškas gelinis lakavimas?

Pirmiausia nagai ir rankos yra kruopščiai dezinfekuojami, po to nagų plokštelės švelniai pašiaušiamos dilde, kad gelinis nagų lakas geriau laikytusi.

Tada nagai nuriebinami padengiami specialiu geliniu nagų lako pagrindu, kuris preciziškai išlygina nago paviršių, ir dedami į UV lempą keliolikai sekundžių. Kai gelinis nagų lako pagrindas sutvirtėja, nagai padengiami švelniai rausvo ar kito atspalvio nagų laku ir vėl kaitinami UV lempoje. Toliau specialistė nagų galiukus padengia baltu arba kitos pageidaujamos spalvos geliniu nagų laku ir nagai vėl kaitinami UV lempoje. Šis procesas kartojamas du kartus, po to Galiausiai ant nagų užtepama viršutinis gelinio nagų lako sluoksnis, kuri dar geriau užfiksuoja visą darbą. Nagai dar porą minučių pakaitinami UV lempoje ir nuriebalinami specialia priemone.

 

Gelinis prancūziškas manikiūras nepriekaištingai atrodo 2-3 savaites, viskas priklauso nuo nagų augimo greičio, tai puikus pasirinkimas, kai tobulai sutvarkytais nagais norisi džiaugtis ilgiau.