SPA manikiūras

spa-manikiuras

SPA manikiūras          

Dažniausiai apie tai net nesusimąstome, tačiau žmogaus rankos dirba nuolatos, todėl ilgainiui jų oda sukietėja, praranda elastingumą ir estetinę išvaizdą. SPA manikiūras gali padėti susigrąžinti rankų grožį. SPA manikiūro metu rankos mirkomos tirpale su jūros druska, kurios nauda žmogui yra žinoma dar nuo Antikos laikų, vėliau pašalinamos suragėjusios ir nebegyvos odos ląstelės bei dedamos specialios kaukės, nuo kurių oda tampa akivaizdžiai sveikesnė bei švelnesnė.

 

Kaip atliekamas SPA manikiūras?

Pirmiausia, rankos kruopščiai išdezinfekuojamos, sulyginamas nagų ilgis bei jiems suteikiama norima forma. Po to, ant nagų odelių užtepamas specialus minkštiklis ir rankos mirkomos vonelėje su jūros druska.

Odelėms suminkštėjus, specialistė pašalina negyvų odelių sluoksnį ir atlieka rankų šveitimą (pilingą), po kurio uždedama rankų odą regeneruojanti bei drėkinanti kaukė. Galiausiai atliekamas atpalaiduojantis rankų masažas ir užtepama odą drėkinanti priemonė, praturtinta vitaminais ir mineralais, kurie saugo rankas nuo žalingo aplinkos poveikio.

 

SPA manikiūras rekomenduojamas ne tik brandesnio amžiaus moterims ar vyrams, bet ir tiems, kurie nori savo nagus apsaugoti nuo lūžinėjimo, sluoksniavimosi ir skilinėjimo, o rankų odą išlaikyti švelnią, sudrėkintą ir sveiką. Priklausomai nuo rankų odos būklės, SPA manikiūrą rekomenduojama atlikti bent kartą per mėnesį.