SPA pedikiūras

spa-pedikiuras

SPA pedikiūras

 

Jei pėsčiomis tenka nueiti didelius atstumus, jei avalynė nepatogi arba pedikiūras atliekamas nereguliariai, pėdų oda surambėja, gali pradėti skilinėti, atsiranda skausmingos nuospaudos, gresia nagų įaugimas. Visų šių nemalonių pasekmių gali padėti išvengti SPA pedikiūras, kuris palepins jūsų pėdas ir gražins joms estetinę išvaizdą.

 

Kaip atliekamas SPA pedikiūras?

 

Pirmiausia kojos mirkomos vandenyje su druska, nusausinamos, dezinfekuojamos. Po to užtepamas nagų odelių minkštiklis, o odelės švelniai atstumiamos apelsinmedžio lazdele.

Tada specialistas suteikia nagams dailę formą ir atlieka pilingą, kurio metu pašalinami negyvų odos ląstelių likučiai. Galiausiai ant pėdų užtepama maitinamoji kaukė ir atliekamas malonus ir atpalaiduojantis pėdų masažas, su drėkinamuoju kremu, o nagų odelės patepamos aliejuku. SPA pedikiūras užbaigiamas pėdų, nagų ir nagų odelių drėkinimu specialiomis, kokybiškomis ir sertifikuotomis priemonėmis. SPA pedikiūrui naudojama profesionali ir itin kokybiška „Sparitual“ kosmetikos linija.

 

SPA pedikiūras rekomenduojamas ne tik norintiems pailsinti pavargusias pėdas, bet ir tiems, kurie nori atsipalaiduoti, pasirūpinti savo kojų grožiu bei palepinti save maksimaliai atpalaiduojančia grožio procedūra. Šis pedikiūras puikiais tiks, jei norite apsaugoti savo nagus nuo skilinėjimo bei lūžinėjimo, o pėdų odą išlaikyti minkštą, švelnią ir sveiką.